МЕНЮ

НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Професійні орієнтири набувають нових значень!

З метою профорієнтації вихованці ліцею цивільного захисту відвідали аварійно-рятувальний загін Управління ДСНС України в Вінницькій області


Вибір професії - один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

Саме тому педагогічний склад ліцею цивільного захисту особливу увагу приділяє профорієнтаційній роботі зі своїми вихованцями. Серед використовуваних форм такої роботи найефективнішими є екскурсії, зустрічі з фахівцями, випускниками вищих навчальних закладів, класні години, заняття в гуртках тощо.

Такі заходи активізують мотиваційні, інформаційно-пізнавальні, цілеутворювальні та емоційно-почуттєві компоненти діяльності ліцеїстів. Проведена 15 квітня 2013 року з вихованцями ліцею екскурсія до аварійно-рятувального загону Управління ДСНС України в Вінницькій області є тому підтвердженням.

Ліцеїсти ознайомились з наявною на озброєнні технікою, її можливостями, поспілкувалися з практичними працівниками загону, серед яких є і випускники Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Тому можна твердо сказати: окреслені ще при вступі до ліцею професійні орієнтири набувають для ліцеїстів нових значень!Дата новини: 17.04.2013;     Всього переглядів: 1287